REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze książki już w Waszych rękach!

Pierwsze książki już w Waszych rękach!

Jestem autorem serwisu zdajmyrazem.pl oraz autorem książki ,,Matematyka dla maturzystów''.
Od czterdziestu lat uczę matematyki - młodych i starszych, uczniów i studentów, zdolnych i ,,opornych''.
Na stronach tej książki starałem się zebrać wszystkie wiadomości potrzebne do skutecznego rozwiązywania zadań maturalnych. Krok po kroku wyjaśniam podstawowe zagadnienia. Pokazuję co trzeba zrozumieć, żeby pięknie zdać maturę, a dawne porażki zmienić w przyszłe sukcesy.
Z książki można korzystać efektywnie na wiele sposobów. Oto kilka z nich:
  • Jeżeli czujesz, że masz bardzo duże braki, przestudiuj całą książkę od początku do końca. To nie jest trudne. Zrób sobie harmonogram, przeznacz czas na poszczególne rozdziały. Skoncentruj się na teorii i przykładach, które ją ilustrują. Po każdym rozdziale samodzielnie rozwiąż ćwiczenia. Zdziwisz się o ile łatwiejsze będą zadania maturalne.
  • Jeżeli czujesz się niepewnie tylko w niektórych działach matematyki, odszukaj odpowiednie rozdziały i od nich rozpocznij czytanie książki. Jeżeli coś będzie niezrozumiałe, wyjaśnienia szukaj w innych rozdziałach.Tak przestudiujesz całą książkę i, w co wierzę, pomoże Ci to zdać maturę.
  • Rozwiązując zadania, zawsze gdy trafisz na choćby niewielką wątpliwość, szukaj wyjaśnień w ,,Matematyce dla maturzystów'' - w ten sposób zrozumiesz matematykę, a to jest najlepsza droga do zdania matury na wymarzonym poziomie.
  • Już od pierwszej klasy liceum traktuj tę książkę jako uzupełnienie podręcznika szkolnego. Z tą książką, dzięki układowi treści, możesz rozwiązywać zadania maturalne. Zaczynaj zawsze od przestudiowania teorii i wyjaśnień tematów, które chcesz poznać lub utrwalić i dogłębnie zrozumieć.
Powodzenia życzy autor książki ,,Matematyka dla maturzystów'' i serwisu zdajmyrazem.pl
Tadeusz